مجتمع مسکونی باران جنوبی / فروش آپارتمان اقساطی شهرکرد

فروش اقساطی آپارتمان های مجتمع مسکونی باران جنوبی در شهرکرد.

از میان انبوه سازان مسکن در شهرکرد شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود (سهامی عام) یکی از با سابقه ترین ها می باشد. این شرکت از سال 1386 با ساخت، پیش فروش و فروش آپارتمان  های پروژه 122 واحدی مجتمع مسکونی نسیم واقع در خیابان حافظ شمالی شهرکرد به عنوان یکی از پیشگامان شرکت های فعال در زمینه پیش فروش و فروش اقساطی آپارتمان در شهرکرد محسوب می شود. همچنین آپارتمان های پروژه مجتمع مسکونی 78 واحدی باران فازشمالی این شرکت که در سال 1397 به بهره برداری رسید نیز به صورت پیش فروش ، همراه با اقساط بلند مدت و امکان استفاده از وام بانک مسکن فروخته شد و در این سال به خریداران تحویل گردید. با توجه به اینکه این شرکت یک شرکت سهامی عام می باشد و عمده سهام  این شرکت مطعلق به بانک مسکن می باشد این شرکت توانست امکان استفاده از وام بانک مسکن بدون سپرده و خارج از نوبت را برای فروش آپارتمان مسکونی با اقساط بلند مدت برای خریداران خود فراهم آورد. تحولات اقتصادی اخیر باعث گردیده تقاضا برای خرید آپارتمان اقساطی همراه با وام بانک مسکن در شهرکرد افزایش پیدا کند. اما افزایش قیمت ها طی سالهای اخیر باعث شد توان خرید متقاضیان آپارتمان های مسکونی در شهرکرد کاهش یابد شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود با اطلاع از این نیاز سعی کرده تا شرایط پرداخت آسان و فروش اقساطی را برای خریداران فراهم آورد. 

این شرکت اکنون در حال ساخت و پیش فروش واحدهای مسکونی مجتمع مسکونی باران فاز جنوبی می باشد. این مجتمع 2 بلوک 7 طبقه ای را شامل می شود ، هر طبقه در هر بلوک 4 واحد در بر دارد که 2 واحد شمالی و 2 واحد جنوبی هستند . از امکانات این مجتمع می توان به موارد زیر اشاره نمود.
سالن اجتماعات ، برق اضطراری برای مشاعات ، سیستم اعلام و اطفاء حریق،سیستم تهویه پارکینگ ها ، دوربین مداربسته ، شوتینگ زباله ، دو دستگاه آسانسور باربر و 8 نفره برای هر بلوک 4 واحدی ،درب ضد سرفت ، مجهز به دیوار های عایق صوتی و حرارتی ، سیستم گرمایش مرکزی با شوفاژ که در واحدها و در راهرو ها تجهیز می گردد ، سیستم سرمایش کولر آبی تجهیز شده است. شیرآلات درجه یک. کف و دیواره راهرو و راه پله ها سنگ ، کف واحدها سرامیک. همچنین مجاورت با تپه سبز نور الشهدا منظره ای چشم نواز برای آپارتمان های جنوبی این مجتمع فراهم آورده است. 

 

baran971107 3              baran971107 4

baran971107 1 baran971107 2 baran971107 5
شهرکرد

چرا در شهرکرد خانه بخریم .