مجتمع فرشته یزد

شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود (سهامی عام) به عنوان یکی از شرکت های تابعه بزرگترین انبوه ساز مسکن ایران یعنی شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن (سهام عام) می باشد. شرکت سرمایه گذاری مسکن زاینده رود (سهامی عام) با سرپرستی استان های اصفهان ، یزد و چهارمحال بختیاری فعالیت خود را در شهر یزد از سال 1373 با ساخت پروژه مجتمع مسکونی فیروزه آغاز نمود. آپارتمان های این مجموعه به صورت پیش فروش و به صورت فروش اقساطی آپارتمان در شهر یزد در آن سالها واگذار گردید.

fere23 همچنین این شرکت با ساخت و پیش فروش پروژه مجتمع مسکونی لوکس فرشته در منطقه صفائیه یزد در سال 1392 پا به عرصه طراحی و ساخت آپارتمان های لوکس و هوشمند و نوین در شهر یزد گذاشت. این مجموعه با امکاناتی نظیر ، سونا ، جکوزی استخر ، روف گاردن و سیستم تصفیه فاضلاب سبک و سیستم پنل خورشیدی از پیشگامان عرضه و فروش آپارتمان های لاکچری در شهر یزد بود و با استقبال بی نظیر برای خرید این نوع آپارتمان های لوکس در شهر یزد مواجه گردید.
fere21  اکنون نیز این شرکت در حال ساخت مجتمع مسکونی لوکس فرشته 2 در شهر یزد در منطقه صفائیه خیابان شهید محمدرضا کریمی یزدی می باشد. که به لحاظ طراحی و نما یکی از ساختمان های کم نظیر شهر یزد می باشد. همچنین متقاضیان می توانند آپارتمان های این مجتمع را به صورت فروش اقساطی خریداری نمایند. این مجموعه در 6 طبقه هر طبقه تک واحدی با مساحت تقریب هر واحد 320 متر مربع طراحی و ساخت شده است .علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 09120915002 تماس حاصل نمایند.
fers2

موقعیت مکانی پروژه